Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzieci pomagają dzieciom

20.04.201721:43

Michał

kiermasz (1)W pierwszym tygodniu kwietnia uczniowie klasy VI ze szkoły podstawowej w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej zorganizowali kiermasz zabawek. Całkowity dochód uzyskany z kiermaszu został przeznaczony na pomoc dzieciom w krajach, w których są toczone wojny. Był to niezwykle szlachetny gest dzieci – wobec dzieci.

Cała akcja była starannie zaplanowana. Szóstoklasistki: Natalia Bober, Maja Bukowska, Karolina Nowicka, Emilia Pszczółkowska, Kinga Sędrowska wykonały plakat informacyjny na którym widniało hasło: „Otwórz oczy, otwórz serce, dwaj pomoc, tym w udręce”. Przez cały tydzień dzieci przynosiły z domu zabawki (misie pluszowe, lalki, puzzle, klocki, książki itd.),  którymi się już nie bawiły. Wszystkie fanty zostały posegregowane i odpowiednio wycenione.

Następnie ruszyła karuzela zakupowa. Uczniowie nabywali zabawki za naprawdę drobne kwoty. Była to doskonała okazja do zabawy, ale też uwrażliwienia na potrzeby innych. Wszyscy  okazali  wielkie i wrażliwe  serce oraz chęć niesienia pomocy innym. Łącznie udało się zebrać niebagatelną kwotę 1046 zł.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony dzieci, nauczycieli, jak i pracowników szkoły. Koordynatorem działań były Jagienka Cesarek i Iwona Czajkowska.

kiermasz (1)

kiermasz (2)

kiermasz (3)

kiermasz (4)

kiermasz (5)

kiermasz (6)

kiermasz (7)

kiermasz (8)

kiermasz (9)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007