Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Mateusz Jakub Kobyliński w finale konkursu biblijnego

16.05.201722:11

Michał

konkurs (1)Tuż przed długim majowym weekendem w Ciachcinie koło Płocka odbył się finał XXIII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego Szkół Podstawowych. Naszą gminę reprezentował Mateusz Jakub Kobyliński ze szkoły podstawowej w Krzynowłodze Małej, który w grupie wielu uczestników zajął dobre siódme miejsce.

W konkursie uczestniczyły dzieci z klas IV–VI z całej diecezji płockiej. Finaliści zostali wyłonieni na etapie konkursów, które odbyły się w poszczególnych dekanatach. Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Płocku.

Konkurs zgromadził 50 uczestników. Odbył się w  dwóch  etapach: pisemny test oraz rozmowa. Do ostatecznej rozgrywki przeszło 5 uczestników, którzy otrzymali największą liczbę punktów z etapu pierwszego.

W tym liczny mgronie naprawdę dobrze spisał się Mateusz Jakub Kobyliński z VI klasy szkoły podstawowej z Krzynowłogi małej. Niewiele zabrakło do tego, by awansować do ścisłego finału – ostatecznie zajął siódmą lokatę.

Podczas przerwy, kiedy komisja udała się na sprawdzanie prac przybyli goście mieli okazję wysłuchać koncertu pieśni religijnych. Gospodarze zadbali też o słodki poczęstunek.

Mateusza do występu w konkursie przygotowywała Jagienka Cesarek.

konkurs (1)

konkurs (2)

konkurs (3)

konkurs (4)

konkurs (5)

konkurs (6)

konkurs (7)

konkurs (8)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007