Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Podsumowanie pierwszego sezonu SKO w Krzynowłodze Małej

04.08.201712:04

Michał

SKO (3)Po raz pierwszy w mijającym roku szkolnym dzieci z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej wzięły udział w całorocznym projekcie pod nazwą TalentowiSKO, realizowanym wspólnie z Bankiem Spółdzielczym w Chorzelach. I jednocześnie uczniowie z tej szkoły mogły być obecne na gali podsumowującej cały program.

Na wspólnej uroczystości, która odbyła się jeszcze w czerwcu w Chorzelach, spotkali się uczestnicy programu ze szkół biorących udział w programie. Wszystkim wręczono nagrody i wyróżniono najlepszych uczniów biorących udział w projekcie.

Gościem specjalnym na tej uroczystości była Urszula Szulc z Warszawskiego Instytutu Bankowości – Dyrektor Programu Bakcyl. Pani Urszula wręczyła certyfikaty dyrektorom szkół biorących udział w BAKCYL-u, w tym Zespołowi Szkół w Krzynowłodze Małej, który przystąpił do tegorocznej edycji BAKCYL-a.

Nagrody w ramach programu TalentowiSKO otrzymali najlepsi uczniowie z każdej szkoły, którzy przystąpili do programu – i nie tylko systematycznie oszczędzali na SKO, lecz także brali udział w różnych konkursach szkolnych propagujących oszczędzanie. Wyłoniono siedmiu Mistrzów Oszczędzania programu TalentowiSKO, tylu, ile szkół przystąpiło w tym roku do programu.

Mistrzem Oszczędzania w Krzynowłodze Małej został Bartosz Morawski z kl. IIIa. Przyznano też wyróżnienia, które otrzymały też uczennice z tej szkoły: Małgorzata Smolińska z kl. I, Julia Platta z kl. IIa, Marta Miecznikowska z kl. IIb, Katrzyna Borowa z kl. IIIa oraz Patrycja Czajkowska z kl. Va.

Informacja o tym, kto wygrał rywalizację szkolną pozostawiono na koniec uroczystości. Pani prezes Aleksandra Wiśnicka odczytała kolejność miejsc. Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej z siódmym wynikiem odebrał czek na 500 zł. Wierzymy, że za rok zdobędziemy nagrodę główną!!

Koordynatorem programu SKO w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej jest Aneta Marchewka, która realizuje wszystkie pomysły od października 2016 roku.

SKO (3)

SKO (2)

SKO (1)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007