Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Rozmowy o bezpieczeństwie

24.09.201711:07

Michał

policjant (1)Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach od dawna kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Dlatego tradycyjnie na początku nowego roku szkolnego do szkoły został zaproszony funkcjonariusz policji, by mógł wyjaśnić dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Spotkanie odbyło się 19 września. Uczestniczyli w nim uczniowie z oddziału przedszkolnego i wszystkich klas szkoły podstawowej. Zaproszony policjant rozmawiał z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Wspomniał również o bezpiecznych zachowaniach w autobusie i innych pojazdach. Przypomniał uczniom, jak należy się zachowywać w szkole podczas zajęć i przerw, aby być bezpiecznym.

Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Dzieci młodsze szczególnie zaciekawiły się, jak zostać policjantem oraz kiedy można otrzymać kartę rowerową. Na koniec policjant rozdał wszystkim dzieciom prezenty w postaci opasek odblaskowych.

policjant (1)

policjant (2)

policjant (3)

policjant (4)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007