Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Ciekawa inspiracja dla nauczycieli z Krzynowłogi

02.10.201718:31

Michał

01-herbRGB300Na przełomie września i października w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyło się spotkanie nauczycieli z pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu. Jego celem było podzielenie się spostrzeżeniami z udziału w projekcie „Mobilność ponadnarodowa to droga do uzyskania wyższych kompetencji zawodowych osób pracujących z młodymi osobami wykluczonymi lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym”.

Wspomniany projekt był realizowany przez firmę ARR sp. z o.o. w Ostrołęce, we współpracy ze Stowarzyszeniem Międzykulturowym Mobility Friends w Barcelos w Portugalii w ramach dofinansowania ze środków EFS.

Zaproszone pracownice z poradni: Anna Brzostek i Lidia Anna Jesionek przedstawiły ciekawą prezentację z przebiegu wizyty studyjnej. Zapoznały też nauczycieli z działaniami profilaktycznymi podejmowanymi przez portugalskie ministerstwo edukacji oraz lokalne władze w zakresie ograniczania i eliminacji zachowań przemocowych wśród dzieci i młodzieży.

Ciekawostką były zdjęcia przedstawiające placówki oświatowe, które swoim wyglądem znacząco odbiegają od polskich szkół. Panie przekazały też informacje dotyczące systemu oświaty oraz organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i doradztwa zawodowego.

Spotkanie szkoleniowe znacząco poszerzyło perspektywy działań edukacyjnych pracowników z placówki w Krzynowłodze Małej.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007