Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Uroczyste pasowanie pierwszaków

08.11.201721:48

Michał

pasowanie (5)W pierwszych dniach listopada Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach przybyło całkiem liczne grono nowych uczniów. Co prawda dzieciaki chodziły tu już od początku września, jednak dopiero teraz zostały oficjalnie przyjęte do społeczności szkoły.

Zanim jednak to się stało, musiało odbyć się ślubowanie, a wcześniej jeszcze – specjalny test sprawdzający, czy dzieci zdążyły już zgłębić tajniki szkolnego życia. Kiedy sprawdzian dał pozytywny wynik, nowi uczniowie mogli przystąpić do ślubowania. Wszyscy nowi członkowie szkolnej społeczności przypieczętowali odciskiem palca rotę ślubowania. Tym samym zobowiązali się przestrzegać praw i obowiązków ucznia Szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach.

Po ślubowaniu dyrektor szkoły Agata Chmielewska symbolicznym piórem pasowała pierwszoklasistów na uczniów i tym samym przyjęła ich w poczet pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej.

To był bardzo podniosły moment tej uroczystości. Przygotowania do tego wydarzenia trwały już od września. Uczniowie, pod czujnym okiem wychowawczyni Aliny Rusiłowicz, przygotowali część artystyczną. Ujawniły się przy tym ich talenty recytatorskie i wokalne.

Wszyscy pierwszoklasiści zostali obdarowani upominkami w postaci kolorowych teczek, dyplomów oraz symbolicznych ołówków.

Uroczyste ślubowanie złożyli:
1. Łukasz Dąbrowski
2. Hubert Grzywiński
3. Igor Marchewka
4. Laura Antonina Marchewka
5. Lena Politowska
6. Gracjan Hubert Romanowski
7. Maciej Zuzelski

pasowanie (1)

pasowanie (2)

pasowanie (3)

pasowanie (4)

pasowanie (5)

pasowanie (6)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007