Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Świętowanie niepodległości w Romanach-Seborach

12.11.201716:20

Michał

apel Polska (6)Dzień przed oficjalnym świętem Niepodległości Polski w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach odbyła się z tej okazji szkolna uroczystość. Uczniowie klasy V, VI i VII uświetnili obchody programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem nauczyciela Rafała Czaplickiego.

Pamięć minionych dni i dumę z odzyskanej niepodległości przywołały wiersze i pieśni o tematyce patriotycznej. Wszyscy uczestnicy apelu mogli usłyszeć piękne utwory o tematyce patriotycznej, które towarzyszyły naszym przodkom w drodze ku wolności.  Nie zabrakło również piosenek współczesnych nawołujących do patriotyzmu i oddania Ojczyźnie.

Hasło przewodnie uroczystości: „Przytulmy Polskę do serca!” zostały zaczerpnięte z jednej z piosenek wykonywanych przez uczennice. Natomiast główną ideą apelu było przypomnienie bezimiennych bohaterów walki o niepodległość, a potem wolność, jak również przywołanie najważniejszych wydarzeń w dziejach Polski walczącej o niepodległość. Wzruszający obraz całej uroczyśtości uzupełniały komentarze  narratorów.

Artyści spektaklu zebrali zasłużone brawa. Apel uświadomił wszystkim uczniom, jak ważna jest Polska – nasza Ojczyzna, oraz co w dzisiejszych czasach znaczy słowo wolność.

apel Polska (1)

apel Polska (2)

apel Polska (3)

apel Polska (4)

apel Polska (6)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007