Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Ważne wyprawy małych uczniów

26.11.201718:59

Michał

przedszkolaki (5)Którzy uczniowie nie lubią poznawać nowych miejsc? Nie inaczej jest w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej, w której dzieciaki są przyzwyczajane do podróżowania już od najmłodszych lat. Tej jesieni najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego już zdążyły zaliczyć kilka udanych wyjazdów w najbliższe okolice.  

Pierwsza wycieczka odbyła się 20 października. Dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego wraz wychowawczyniami wybrały się do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu na przedstawienie teatralne pt. „Karolcia" w wykonaniu aktorów z teatru profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Spektakl opowiadał o dziewczynce, która znalazła czarodziejski koralik. Dzięki niemu Karolcia wraz ze swoim nowym kolegą, Piotrem, przeżywała wiele ciekawych i zabawnych przygód. Przygody Karolci i Piotra nie tylko miały walory artystyczne; uczyły młodego widza także zasad bezpieczeństwa w poruszaniu się po drodze.

Z kolei tuż przed Świętem Niepodległości przedszkolaki ze wszystkich  grup wybrały się autokarem do pomnika Czterdziestu Pomordowanych. Minuta ciszy i zapalenie zniczy były ich pierwszym hołdem, który oddali ofiarom walk o niepodległość Polski. Dla dzieci była to pierwsza ważna lekcja lokalnego patriotyzmu, dzięki której poznali nie tylko dzieje ważne w skali kraju, lecz także swojej gminy.  

przedszkolaki (3)

przedszkolaki (4)

przedszkolaki (5)

przedszkolaki (2)

przedszkolaki (1)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007