Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Z wizytą na nietypowych targach

03.12.201722:01

Michał

targi nadarzyn (1)W ostatni piątek listopada gimnazjaliści z Krzynowłogi Małej wybrali się do Nadarzyna na targi edukacyjne Warsaw Comic Con – imprezę tworzoną z myślą o wszystkich fanach popkultury. Okazało się jednak, że wspomniane targi są dosłownie dla wszystkich.

Na targach można było spotkać tłumy młodzieży odwiedzających różne stoiska promujące szeroko pojętą popkulturę – od najbardziej zakręconych fanów fantastyki i science fiction, po najzwyklejszych poszukiwaczy dobrej zabawy. W programie targów znalazły się też konkursy, wystawy, premiery książek i spotkania z pisarzami, aktorami, rysownikami i twórcami komiksów czyli samymi  twórcami popkultury.

Czegóż z kolei nie było na przygotowanych stoiskach? Każdy znalazł tu coś dla siebie. Wielbiciele komiksów, seriali, filmów, gier planszowych i komputerowych byli w swoim żywiole. W poszczególnych salach odbywały się spotkania z polskimi autorami książek i komiksów. Były również wyodrębnione strefy tematyczne związane z kultowymi produkcjami popkultury – „Gwiezdnych wojen”, „Gry o tron” czy „Mad Maxa”. Strefa gier planszowych przyciągała wzrok niejednego fana planszówek.

Duża liczba stoisk z różnymi gadżetami i ciekawostkami przyciągały wzrok wszystkich zwiedzających. Chętni mogli przetestować nowości przy specjalnych stolikach do gier. Była też wystawa klocków lego i specjalna strefa Comic Con Kids dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem gimnazjalistów ze szkoły w Krzynowłodze cieszyła się strefa dla zmotoryzowanych z pokazem aut filmowych i motocykli.

Krzynowłoska grupa mogła być na tej imprezie tylko jeden dzień, choć potrwały one aż do niedzieli. Niektórzy żałowali, że ta przygoda trwała tak krótko. Z pewnością jednak młodzież wróciła do domu bogatsza o nowe doświadczenia.  

Wycieczka odbyła się pod opieką nauczycieli: Włodzimierza Rudzińskiego, Krystyny Lubańskiej, Aliny Kobylińskiej, Izabeli DomańskiejSzymborskiej.

targi nadarzyn (1)

targi nadarzyn (1)

targi nadarzyn (2)

targi nadarzyn (2)

targi nadarzyn (3)

targi nadarzyn (3)

targi nadarzyn (4)

targi nadarzyn (5)

targi nadarzyn (6)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007