Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Andrzejkowe czary w Krzynowłodze Małej

10.12.201722:10

Michał

andrzejki (1)W ostatnich dniach listopada w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej zapanowała magiczna atmosfera. Wszystko za sprawą pana Łukasza Podymskiego – iluzjonisty, który został zaproszony do tej placówki. Wszystko to było związane z nadchodzącymi andrzejkami.

Przedszkolaki oraz uczniowie z klas I-III zgromadzeni w sali gimnastycznej byli pod wrażeniem wspaniałych popisów magii. Znikające przedmioty, latające w powietrzu stoliki i zadziwiające właściwości rekwizytów wprawiały nas w osłupienie. Wszyscy byli ciekawi, jak zaproszony gość potrafi wyczyniać wszystkie te sztuczki. Tajemnica magii, której tego dnia byliśmy świadkami, pozostała tajemnicą – ale występy magika były nagrodzone olbrzymimi oklaskami.

Ale „magiczny dzień” na tym się nie skończył. Ciąg dalszy, czyli andrzejkowe wróżby, odbyły się w salach zajęć. Podekscytowane dzieci nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki, słodkich cukierków z wróżbą na przyszłość itp.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem.

Zabawa była przednia, a dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

andrzejki (1)

andrzejki (2)

andrzejki (3)

andrzejki (4)

andrzejki (5)

andrzejki (6)

andrzejki (7)

andrzejki (8)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007