Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

„Metro” wciąż fascynuje

20.12.201721:19

Michał

stolica (1)W połowie grudnia kolejna grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej odwiedziła stolicę. Tym razem jednym z najważniejszych celów tej wyprawy był teatr Studio Buffo, w którym od lat wystawiany jest najbardziej znany polski musical – czyli „Metro”.

Zanim jednak wszystkich ucieszyły występy warszawskich artystów, uczniowie zwiedzili także „Niewidzialną wystawę” – na której można było przekonać się, jak w codziennym świecie radzą sobie osoby niewidome. Aby jak najdokładniej zrozumieć istotę tej niepełnosprawności, uczestnicy zwiedzali różne pomieszczenia i doświadczali zwyczajnych sytuacji życiowych w zupełnej ciemności. Co zadziwiające, jedynie przewodnik – choć sam był osobą niewidzącą – potrafił się w tym świecie odnaleźć i ostrzegał uczestników przed niebezpieczeństwem.

Po przeżyciach związanych z poznawaniem świata niewidomych przyszedł czas na posiłek i zregenerowanie swoich sił, a potem na to, co najważniejsze: spektakl „Metro” wystawiany w Studiu Buffo. Musical opowiada o grupie młodych artystów, którzy wystawiają spektakl w podziemiach metra. Artyści otrzymują wielką szansę zaistnienia w prawdziwym teatrze. Jest to piękna historia o marzeniach, rozczarowaniach, pasji, władzy pieniądza, a przede wszystkim o wielkiej, romantycznej miłości. Gra aktorska, śpiew i taniec artystów teatru były wspaniałą ucztą dla duszy.

Opiekunami podczas warszawskiej wycieczki były panie Joanna Wawszczak, Agnieszka Urbańska, Krystyna Lubańska oraz Hanna Sulka.

stolica (1)

stolica (2)

stolica (3)

stolica (4)

stolica (5)

stolica (6)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007