Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Jasełka w Romanach-Seborach

20.12.201721:30

Michał

jasla (1)„Ten, który przyniósł miłość” – taki tytuł nosił spektakl jasełkowy, który przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach. Przedstawienie niosło mądre przesłanie – zmuszało bowiem widza do zastanowienia się nad tym, co tak naprawdę jest ważne w naszym życiu.

Człowiek poszukujący MIŁOŚCI – to motyw przewodni tegorocznego przedstawienia. Spektakl rozpoczął się prezentacją multimedialną i wspaniałym tańcem WODY, OGNIA, ZIEMI i SŁOŃCA w wykonaniu najmłodszych uczniów tej szkoły. Odpowiednia nastrojowa muzyka, piękne stroje i teatralna sceneria wprowadziła widzów w cudowny i niepowtarzalny nastrój. Wędrując razem z głównym bohaterem – Człowiekiem – widzowie odwiedzili RAJ i CZYŚCIEC, by w końcu dotrzeć do Betlejem, gdzie Człowiek został obdarowany MIŁOŚCIĄ.

Głęboka treść i wspaniała gra młodych aktorów wywołała wśród widzów ogromne wzruszenie. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz gminnych oraz zaprzyjaźnionych instytucji. Wszyscy uczestnicy uroczystości zostali obdarowani sercami, które są symbolem MIŁOŚCI.

Jasełka po raz pierwszy zostały wystawione 14 grudnia. Jednak na prośbę rodziców przedstawienie zostało pokazane ponownie w niedzielę 17 grudnia (dla społeczności lokalnej).

Jasełka przygotowały panie Alina Rusiłowicz i Beata Sokołowska.

jasla (1)

jasla (2)

jasla (3)

jasla (4)

jasla (5)

jasla (7)

jasla (8)

jasla (9)

jasla (10)

jasla (11)

jasla (12)

jasla (13)

jasla (14)

jasla (15)

jasla (16)

jasla (17)

jasla (18)

jasla (19)

jasla (20)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007