Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Jasełka w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach

27.12.201710:53

Michał

jaselka (10)„Nadzieja znów wstąpi w nas” – pod takim hasłem odbyło się spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach. Jego najważniejszym punktem były jasełka przygotowane przez społeczność szkolną.

Na spotkanie, które zaplanowano 19 grudnia, przybyli przedstawiciele Gminy Krzynowłoga Mała, na czele z wójtem Jerzym Humięckim i przewodniczącym Rady Gminy Bogdanem Stryjewskim. Obecni byli także inni zaproszeni goście: ksiądz proboszcz Sławomir Wądołek, dzielnicowy gminy Dariusz Piotrowski, leśniczy Bogdan Bartoszewski, radna Hanna Popiołek oraz rodzice uczniów.

Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów pod kierunkiem pań: Magdaleny Morawskiej, Gabrieli Modzelewskiej oraz Katarzyny Wódkiewicz. W pierwszej scenie jasełek dzieci przypomniały wszystkim zgromadzonym zwyczaje i tradycje wigilijne; następnie młodzi aktorzy w bardzo ciekawy sposób przedstawili biblijne czasy narodzin Chrystusa. Co ciekawe, w przedstawieniu jasełkowym wzięli udział wszyscy uczniowie od zerówki po klasę szóstą.

Po jasełkach wszyscy goście, uczniowie oraz pracownicy szkoły przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, by następnie spotkać się przy wspólnym świątecznym posiłku.

jaselka (1)

jaselka (2)

jaselka (3)

jaselka (4)

jaselka (5)

jaselka (6)

jaselka (7)

jaselka (8)

jaselka (9)

jaselka (10)

jaselka (11)

jaselka (12)

jaselka (13)

jaselka (14)

jaselka (16)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007