Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Babci i Dziadka w Ulatowie-Adamach

16.01.201820:55

Michał

babcie (3a)Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyła się najważniejsza uroczystość tej zimy, na której nie mogło zabraknąć najważniejszych gości – ukochanych babć i dziadków.

Na początku dyrektor szkoły Danuta Łubińska serdecznie powitała przybyłych i złożyła im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz Nowego Roku. Potem scenę opanowały już niepodzielnie dzieci, które przygotowały dużo niespodzianek dla swoich gości.

Każdy z uczniów wierszem lub piosenką złożył swoim kochanym babciom i   dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Dzieci dziękowały za wsparcie i pomocną dłoń. Dlatego zaproszeni otrzymali od uczniów ręcznie wykonane upominki – m.in. wypiekane w szkole pierniki, malowane portrety i laurki oraz dyplomy.

Babcie i dziadkowie byli zachwyceni oraz dumni ze swoich wnuków. Część artystyczna bardzo im się podobała, była wesoła, ale także wzruszająca. W niejednym oku zakręciła się łza.

Po wręczeniu prezentów oraz zaśpiewaniu 100 lat przez dzieci dla dostojnych gości, wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.

babcie (1)

babcie (2)

babcie (3a)

babcie (4)

babcie (5)

babcie (6)

babcie (7)

babcie (8)

babcie (9)

babcie (10)

babcie (11)

babcie (12)

babcie (13)

babcie (14)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007