Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Wielki show w przedszkolu w Krzynowłodze Małej

26.01.201816:58

Michał

1Wyrażając miłość i szacunek dla kochanych babć i dziadków, przedszkolaki wspólnie ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły 10 stycznia wszystkich na wielki show pt. ,,Babciu i Dziadku ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent”.

Scenariusz wystąpienia oparty był na znanym programie telewizyjnym wyłaniającym talenty. Dzieci mogły pochwalić się bardzo różnorodnymi umiejętnościami. Było to występy z pasją muzyczną. Dzieci zatem śpiewały i tańczyły, ale też recytowały wiersze i prezentowały talenty aktorskie podczas inscenizacji piosenki.

Jury konkursu również dało popis swoich umiejętności krasomówczych i tanecznych. Komisja była jednomyślna – wszyscy byli na „tak”, a publiczność nagradzała każdy występ gromkimi brawami. Między występami dzieci zaproszeni goście brali udział w konkursach wymyślonych przez ich wnuczęta. Babcie i Dziadkowie popisywali się umiejętnościami przyszywania guzika, wbijania gwoździa oraz obierania jabłka.

Wszyscy uczestnicy zmagań konkursowych otrzymali dyplomy „ Super Babci”, „ Super Dziadka” oraz „ Super Duetu” gdyż we wszystkich konkurencjach poradzili sonie znakomicie.

Wielki show zakończyło się tańcami wnucząt z ich ukochanymi babciami i dziadkami. Było to spotkanie pełne wzruszeń, serdeczności, uśmiechu i wspólnej zabawy.

babcie (1)

babcie (2)

babcie (3)

babcie (4)

babcie (5)

babcie (6)

babcie (7)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007