Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Uwaga zimą!

26.01.201817:10

Michał

ferie spotkanie (1)Zabawy na śniegu – to coś, co dzieci uwielbiają. Ale w okresie zimowym także pojawia się sporo niebezpieczeństw, przed którymi warto przestrzegać najmłodszych. Właśnie dlatego tuż przed feriami szkolnymi Szkołę Podstawową w Romanach-Seborach odwiedził dzielnicowy Dariusz Piotrowski.

Funkcjonariusz podczas spotkania z dziećmi przypomniał o zagrożeniach czyhających na dzieci w okresie zimy. Omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic.

Uczniowie otrzymali wskazówki jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu. Pan policjant przypomniał uczniom o noszeniu odblasków.

Przekazaną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pomogła utrwalić prezentacja multimedialna, która zobrazowała uczniom, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich podczas wypoczynku zimowego.

ferie spotkanie (1)

ferie spotkanie (2)

ferie spotkanie (3)

ferie spotkanie (4)

ferie spotkanie (5)

ferie spotkanie (6)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007