Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Babci i Dziadka w Romanach-Seborach

26.01.201817:23

Michał

babcie (5)Ponieważ tegoroczny kalendarz wykluczył organizację Dnia Babci oraz Dnia Dziadka w czasie roku szkolnego, specjalne przedstawienia z tej okazji szkoły przygotowały jeszcze przed feriami. Tak było też w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach.

Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej z tej szkoły zaprosiły swoich kochanych dziadków żeby im szczególnie za to podziękować. Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się 11 stycznia. W jej trakcie dzieci, pod  czujnym okiem  pań Katarzyny Leleniewskiej i Aliny Rusiłowicz, zaprezentowały swój program artystyczny.

W przepięknej scenografii i wyjątkowej atmosferze dzieci śpiewały, recytowały, tańczyły oraz składały życzenia. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali za występ. Chwilę potem przyszedł czas na wręczenie laurek oraz wspólny taniec Babci i Dziadka razem z wnukami. Na zakończenie dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Była to wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

babcie (1)

babcie (2)

babcie (3)

babcie (4)

babcie (5)

babcie (6)

babcie (7)

babcie (8)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007