Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Bezpieczeństwa nigdy dość!

28.01.201821:18

Michał

policjant (6)Jeszcze przed feriami zimowymi w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyły się dwa spotkania profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów z klas O–III i IV–VI z przedstawicielem policji Dariuszem Piotrowskim. Głównym tematem spotkań było szeroko rozumiane bezpieczeństwo w okresie zimowym, nie tylko podczas wypoczynku.

Dzielnicowy przedstawił prezentację multimedialną ukazującą niebezpieczeństwa, na jakie mogą narazić się uczniowie podczas zabaw na śniegu, skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach. Podopieczni obejrzeli również film edukacyjny  Jak pomóc na lodzie – podczas którego poznali zasady postępowania w razie tonięcia na zamarzniętym zbiorniku wodnym.

Policjant informował, jak bardzo niebezpieczne jest zjeżdżanie na sankach w okolicach, gdzie odbywa się ruch pojazdów i przypominał, że nie należy bez nadzoru osób dorosłych brać udziału w kuligach i innych zimowych zabawach. Wskazał również na konieczność noszenia na odzieży różnego rodzaju elementów odblaskowych, które szczególnie w okresie zimowym zwiększają bezpieczeństwo pieszych na drodze.

Na koniec najmłodsi wychowankowie utrwalili znajomość numerów alarmowych.

policjant (1)

policjant (2)

policjant (3)

policjant (4)

policjant (5)

policjant (6)

policjant (7)

policjant (8)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007