Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Na bal choinkowy – nadszedł czas…

28.01.201821:48

Michał

bal (10)Sobota, 13 stycznia, była dniem długo wyczekiwanym przez uczniów Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej. Tego dnia odbył się coroczny bal choinkowy.

Impreza ta ma charakter środowiskowy i długoletnią tradycję. Odbywa się ona w przepięknie udekorowanej przez rodziców i nauczycieli sali. A co najbardziej cieszy, jest okazją do integracji społeczności szkolnej, przyczynia się również do budowania niepowtarzalnej, bardzo rodzinnej atmosfery w naszej placówce.

O godzinie 15.00 na sali gimnastycznej pojawili się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Dyrekcja szkoły krótkim przemówieniem oficjalnie rozpoczęła bal choinkowy, a następnie życząc wszystkim udanej zabawy, ruszyła z najmłodszymi uczniami w pląsy. Imprezę poprowadził zespół muzyczny Everest, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy.

W przerwie między zabawami tanecznymi uczniowie odpoczywali w klasach, posilając się przysmakami przygotowanymi przez rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Radość  towarzyszyła wszystkim uczestnikom zabawy do godz. 20.00. Jednak czas szybko mija i impreza musiała się zakończyć.

Podsumowując należy podkreślić, że był to bardzo udany bal, a co najważniejsze bezpieczny, za co organizatorzy dziękują rodzicom oraz strażakom z Chmielenia Wielkiego. Dzięki ich zaangażowaniu i pomocy już kolejny rok uczniowie mogą bawić się w przyjaznej i miłej atmosferze.

bal (11)

bal (3)

bal (4)

bal (6)

bal (7)

bal (8)

bal (9)

bal (10)

bal (11)

bal (12)

bal (1)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007