Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Wszyscy się bawią wspaniale – jak co roku w karnawale!

13.02.201823:11

Michał

bal (6)Bal karnawałowy dla przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej to niezwykły dzień w życiu całej placówki. Jest to ogromna atrakcja dla dzieci, która dostarcza wielu przeżyć i pozytywnych emocji. Nie inaczej było podczas święta, które odbyło się 5 lutego.

Już od wielu dni dzieci z przejęciem mówiły o tym co wydarzy się na balu. Zdania typu: „Przebiorę się za Batmana!”, „A ja będę księżniczką!” – towarzyszyły maluchom niemal codziennie. Wreszcie o wyznaczonej porze w budynku szkolnym pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermana, Batmana...  Wprost nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich  karnawałowych bohaterów.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Najmłodsi uczniowie bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg” i „kaczuchy”. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział.

Nikt więc wprost nie miał prawa mówić, że tego dnia nudził się na balu.

bal (1)

bal (2)

bal (3)

bal (4)

bal (5)

bal (6)

bal (7)

bal (8)

bal cd (1)

bal cd (2)

bal cd (3)

bal cd (4)

bal cd (5)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007