Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nasze wędrówki po lesie

18.02.201822:27

Michał

konkurs (9)Moje wędrówki po lesie: Lasy Państwowe w 12 odsłonach – to tytuł konkursu zorganizowanego dla dzieci ze szkół podstawowych położonych na terenie Nadleśnictwa Przasnysz. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć pracę plastyczną obrazującą las w danym miesiącu, tak aby pokazać, że jest to piękny krajobraz o każdej porze roku.

 

Uczestnicy mieli sporą dowolność w wyborze tematyki prac. Mógł to być krajobraz leśny, paca leśnika lub dary lasu. Przy wyborze najlepszych prac komisja przyjęła założenia, aby oceniane prace były zgodne z tematyką konkursu, wykonane samodzielnie, pomysłowo i estetycznie.

W Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 70 uczniów szkoły podstawowej pod opieką wychowawców i nauczycieli przyrody. Szkolnym koordynatorem zabawy były panie Jagienka Cesarek oraz Urszula Chodkowska. Komisja szkolna wyłoniła 12 prac obrazujących las w każdym miesiącu. Te reprezentowały placówkę w finałowym konkursie.  

A rywalizacja była naprawdę godna. W sumie do Nadleśnictwa wpłynęły 144 prace z 12 placówek. Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wystawą prac, wręczeniem nagród i dyplomów oraz odbyło się 9 lutego w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.

Krzynowłoska szkoła może mieć powody do zadowolenia, gdyż aż dwie prace znalazły się wśród nagrodzonych prac. Laureatkami konkursu zostały Karoliny Kawieckiej z kl.VI b oraz Natalii Bober z kl.VII. Ich prace trafiły do zestawu uznanych przez komisję za najlepsze. Ponadto za walory artystyczne, pomysłowość i technikę wykonania wyróżnione zostały prace Marty Miecznikowskiej z klasy III b oraz Patrycji Olszewskiej z kl.I .

Najlepsze pozostało jednak na koniec, gdy komisja konkursowa ogłaszała wyniki w kategorii szkół. Okazało się bowiem, że główna nagroda Nadleśniczego Nadleśnictwa Przasnysz za udział w konkursie została przyznana szkole z Krzynowłogi Małej.

Zarówno szkole, jak i konkretnym autorkom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy.

konkurs (1)

konkurs (2)

konkurs (3)

konkurs (4)

konkurs (5)

konkurs (6)

konkurs (7)

konkurs (8)

konkurs (9)

konkurs (10)

konkurs (11)

konkurs (12)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007