Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

„Marzę o… – więc oszczędzam w SKO”

17.04.201822:47

Michał

SKO (2)W połowie kwietnia w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów należących do SKO, zatytułowany „Marzę o… – więc oszczędzam w SKO”.

Celem konkursu było uświadomienie dzieciom, że nawet najmniejsze kwoty odkładane systematycznie mogą pomóc w zrealizowaniu marzeń.

Na konkurs wpłynęły prace, na których uczestnicy przedstawili nie tylko wymarzone gry, czy sprzęty, lecz także marzenia o wakacyjnych wycieczkach i wyprawach w nieznane, na które chcą przeznaczyć oszczędności zgromadzone w SKO.

Jury po długich naradach nagrodziło następujących uczniów:

W kategorii klas I-III

  1. miejsce - Oliwia Roman, kl. I
  2. miejsce - Marta Miecznikowska, kl. III b
  3. miejsce - Paulina Kacprzak, kl. I

Wyróżnienie: Małgorzata Smolińska kl. II

W kategorii klas I-VII

I miejsce - Aleksandra Kacprzak, kl. V
II miejsce - Kamil Bobiński, kl. V
III miejsce - Piotr Kobyliński, kl. IVb
Wyróżnienie: Patrycja Czajkowska kl. VIa

Podczas podsumowania konkursu obecna była Aleksandra Wiśnicka – Prezes Limes Banku Spółdzielczego w Chorzelach, pod którego patronatem działa nasza Szkolna Kasa Oszczędnościowa. Pani Prezes osobiście wręczyła zwycięzcom nagrody ufundowane przez Bank.

Tego dnia rozstrzygnięto również miesięczną rywalizację klasową w oszczędzaniu. Najbogatszą klasą marca została klasa IVb! Co to była za  radość, kiedy uczniowie usłyszeli ten wynik i zdobyli puchar Prezesa Limes Banku Spółdzielczego, który osobiście wręczyła im Pani Aleksandra Wiśnicka. Gratulujemy im bardzo gorąco.

Ale to nie był koniec podsumowań, ponieważ przy okazji takiego spotkania odbyło się też wręczenie nagród zwycięzcom konkursu wiedzy z poezji patriotycznej dla dzieci, który zorganizowała nasza bibliotekarka Elżbieta Chmielińska. Pierwsze miejsce w tym konkursie wywalczyły aż dwie dziewczynki z klasy IIIa – Julia Platta oraz Oliwia Łojewska. Drugą lokatę zajęły Martyna Więcek i Dominik Gałązka z klasy IIIa, natomiast trzecią – Oliwia Witkowska z kl. IIIb oraz Wiktoria Czaplicka z klasy II.

Pani Ela wraz z panią dyrektor Małgorzatą Budną oraz obecną Aleksandrą Wiśnicką wręczyła zwycięzcom nagrody oraz dyplomy.

Na zakończenie laureatki I i III miejsca wyrecytowały wiersz naszej regionalnej poetki Barbary Krajewskiej pt. „Ziemio ojczysta” oraz wiersz Juliana Tuwima „Warszawa”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy spełnienia marzeń!

SKO (1)

SKO (2)

SKO (3)

SKO (4)

SKO (5)

SKO (6)

SKO (7)

SKO (8)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007