Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Na pomoc choremu koledze

25.04.201819:39

Michał

Adas (2)Szkoła potrafi uczyć nie tylko w salach lekcyjnych. Bardzo ważną lekcję koleżeństwa przeszli w ostatnich dniach uczniowie i cała społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach. Dyrekcja, nauczyciele i koledzy wsparli swojego chorego kolegę Adasia, zmagającego się z problemami zdrowotnymi.

Akcja odbyła się z inicjatywy dzielnicowego Dariusza Piotrowskiego, a także dyrektor szkoły Danuty Łubińskiej. Ale w pomoc włączyli się wszyscy związani ze środowiskiem szkolnym: nauczyciele, uczniowie i rodzice. Wielką pomocą służyły dzieci z klasy szóstej, a także przedstawiciele samorządu uczniowskiego.

Adaś od urodzenia boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. W ostatnim czasie konieczna okazała się kolejna operacja, która wiązała się z większym nakładem finansowym dla rodziny. Stąd zaproponowana pomoc z pewnością okazała się potrzebna dla całej rodziny.

Na początku kwietnia reprezentanci szkoły odwiedzili chorego chłopca u niego w domu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. W jego trakcie padło wiele ciepłych i serdecznych słów. Adasiowi życzono szybkiego powrotu do zdrowia i rychłego spotkania z kolegami już w szkole. Chłopiec otrzymał laurkę, słodycze i gry, które będą mu umilały pobyt w szpitalu oraz przypominały, że wokół niego jest wiele życzliwych osób, którym jego los nie jest obojętny.

Adas (2)

Adas (1)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007