Przejdź do treści

VII zmagania z siatkówką

16 marca odbył się już po raz siódmy Ogólnodostępny Turniej Piłki Siatkowej. Niezmiennie organizatorem tego wydarzenia był Gminny Klub Sportowy Krzyniak. Impreza była skierowana do mieszkańców z terenu powiatu przasnyskiego. Otwarcia dokonał Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki. Życzył on zawodnikom jak najwyższych wyników, sportowego ducha oraz gry fair play.
Organizacja Turnieju nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca z Urzędem Gminy i Szkołą Podstawową w Krzynowłodze Małej oraz dofinansowanie ze strony Powiatu Przasnyskiego.
W tegorocznym Turnieju brało udział 6 drużyn: „For Fan”, „Orły”, „BezRadni”, „Na lajcie”, „Aby za siatkę” i „Boiskowi Szatani”. Zespoły podzielone na dwie grupy rywalizowały 7 godzin na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej. Zawody sędziował z ramienia organizatora – Marcin Sokół, a nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwała Agnieszka Urbańska.
Kibice byli świadkami wielu emocji i dobrej zabawy. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie i walkę o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, o czym świadczy fakt, że poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się tie breakiem.
Zdobywcy pierwszych trzech miejsc nagrodzeni zostali pucharami, które wręczał Wójt Jerzy Humięcki.
Oto zwycięzcy:
I miejsce (tym samym broniąc tytuł z ubiegłego roku) drużyna „Na lajcie”.
II miejsce- „Aby za siatkę”
III miejsce- „Orły”
Przyznano także statuetki najlepszym zawodnikom. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Magdalena Anton z „Orłów”, a najlepszym zawodnikiem- Wojciech Sakowski z mistrzowskiej drużyny.
Słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom Turnieju za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair play, w jakim rozgrywane były zawody.
Imprezę, będącą okazją do spotkania sympatyków siatkówki zgodnie oceniono jako bardzo udaną. Większość uczestników zapowiedziała swój udział w jej kolejnych edycjach. Zwycięzcom gratulujemy wygranej, uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!